Zalando Lounge świętuje budowę nowego centrum logistycznego w Olsztynku

Muffinki, gry i bezchmurne niebo na powitanie pierwszego centrum logistycznego klubu zakupowego Zalando

Zalando Lounge Olsztynek

W tym tygodniu zawieszono tradycyjną wiechę na budowie nowego centrum logistycznego do obsługi Zalando Lounge, klubu zakupowego Zalando, w Olsztynku. Wydarzenie obecnością uświetnił Burmistrz Olsztynka, Artur Wrochna, wspólnie z przedstawicielami firmy Hillwood Development Company, LLC, wiodącego dewelopera obiektów logistycznych.

Równolegle z uroczystościami związanymi z zawieszeniem wiechy na słonecznym rynku w Olsztynku odbył się swoisty kick off pierwszego centrum logistycznego Zalando Lounge. Mieszkańcy Olsztynka mogli cieszyć się babeczkami Zalando Lounge i konkursem, w którym członkowie rodzin szli łeb w łeb, by zdobyć vouchery do Zalando Lounge. Uczestnicy zostali zaproszeni do budowania najwyższej wieży z pudełek Zalando Lounge, zwycięzca wykorzystał ich łącznie aż 25.

Zalando Lounge Olsztynek
Zalando Lounge Olsztynek

Budowa centrum logistycznego o powierzchni 130 000 metrów kwadratowych rozpoczęła się w lutym 2018 roku. Obiekt będzie zarządzany przez zewnętrznego podwykonawce, odpowiedzialnego za nadzorowanie procesu zatrudnienia około 500 pracowników w środkowej fazie inwestycji. Pierwsze operacje rozpoczną się na początku 2019 roku.

Uruchomienie Zalando Lounge w Polsce w 2017 roku to nasza kolejna dobra decyzja, dzięki któremu firma rośnie. Nowe centrum logistyczne w Polsce pozwoli zwiększyć nasze możliwości i lepiej obsługiwać ciągle rosnącą liczbę klientów w całej Europie." – powiedział Martin Rost, Senior Vice President Zalando Lounge i Outlet.


RELATED CONTENT