Zalando wypuszcza cyfrowy magazyn „All about Z: The September Issue“

Cyfrowy magazyn “All about Z: The September Issue” pozwala wejrzeć za kulisy wiodącej w Europie platformy modowej. Można w nim znaleźć wszystkie innowacyjne projekty i pomysły, nad którymi obecnie pracuje Zalando. Poruszono w nim wiele tematów, począwszy od mody, poprzez logistykę i technologię, kończąc na zagadnieniach dotyczących marketingu. Śladem największych magazynów modowych, “All about Z: The Septemeber Issue” przedstawia nadchodzące trendy i kierunki rozwoju w branży modowej.

Rubin Ritter, członek Zarządu, mówi: Podejmowanie ryzyka oraz przekraczanie granic było naszą filozofią już od momentu powstania Zalando. W “All about Z” zebraliśmy wszystkie innowacyjne pomysły i projekty, które z pewnością zaskoczą naszych klientów. Jako stale rozwijająca się firma, chcieliśmy pokazać nieustanne dążenia do innowacyjności, kreatywność oraz ciężką pracę, jaką wykonujemy w Zalando.

W “All about Z” zaprezentowano także “Muze”, czyli projekt opierający się na połączeniu sztucznej inteligencji oraz mody. W tym eksperymencie Zalando oraz zLabels połączyły siły razem z Google i wykorzystały systemy samouczące się do stworzenia wirtualnych projektów modowych. Specjalna maszyna projektująca została zaprogramowana tak, aby przetwarzać odpowiedzi człowieka w wirtualne projekty 3D. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć tu: https://www.all-about-z.com/Project-Muze/.

Dodatkowo, magazyn zawiera multimedialne plany budowy Zalando Campus w Berlinie, które ma powstać w 2018 roku, w 10. urodziny Zalando. Jego budowa rozpocznie się 6 września 2016 roku.
Magazyn jest dostępny pod adresem: https://www.all-about-z.com/

O ZALANDO

Zalando jest wiodącą platformą modową w Europie. Firma z siedzibą w Berlinie oferuje swoim klientom szeroki wybór odzieży, obuwia i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci z darmową dostawą i zwrotem. W asortymencie znajdują się zarówno marki znane na całym świecie, jak i produkty lokalnych projektantów, a także marki własne. Zalando dostosowuje swoją ofertę indywidualnie do specyfiki każdego z 15 obsługiwanych krajów europejskich: Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburga, Niemiec , Norwegii, Polski, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Sieć logistyczna obejmująca trzy centra logistyczne pozwala na efektywną obsługę naszych klientów w całej Europie. Jesteśmy przekonani, że dzięki umiejętnemu połączeniu trzech komponentów, jakimi są moda, technologia i logistyka, jesteśmy w stanie zaoferować zarówno klientom, jak i partnerom produkt  najwyższej jakości.
Nasze adresy internetowe każdego miesiąca generują około 160 milionów odsłon, a w pierwszym kwartale 2016 roku 65% pochodziło z urządzeń mobilnych, co daje prawie 18,8 miliona aktywnych klientów na koniec kwartału. 

OSOBA KONTAKTOWA
Katarzyna Heller
Corporate Communications
Tel.: +49 (0)176 12759514
Email: katarzyna.heller@zalando.pl