Pierwsza edycja targów Bread & Butter by Zalando odbędzie się między 2. a 4. września 2016 na terenie Arena Berlin.

Pierwsza edycja targów Bread & Butter by Zalando odbędzie się w pierwszym tygodniu września na terenie Arena Berlin, dobrze znanej przestrzeni eventowej w mieście. Do tej pory targi modowe były wydarzeniem ekskluzywnym, dostępnym jedynie dla ograniczonej grupy specjalistów. Teraz otwieramy świat mody dla wszystkich konsumentów, czyniąc z Bread & Butter by Zalando wydarzenie bezpośrednio dla nich. Dzięki temu, możemy każdej osobie zainteresowanej modą i muzyką zaoferować niezwykle wydarzenie kulturalne.
 
Trzydniowe wydarzenie będzie połączeniem prezentacji najnowszych modowych innowacji, interaktywnych pokazów mody, koncertów i konferencji, w trakcie których eksperci będą mogli dyskutować na temat przyszłości cyfrowej mody.
 
Głównym hasłem wydarzenia jest “Bread & Butter NOW”, które pokazuje eksperymentalną naturę wydarzenia i podkreśla, że wszelkimi doświadczeniami zdobytymi w trakcie wydarzenia będzie można się od razu dzielić, a większość produktów będzie można natychmiast kupić. Dzięki pomocy różnych narzędzi cyfrowych, treści pokazywane w trakcie Bread & Butter będą równocześnie dostępne poza fizyczną przestrzenią wydarzenia.
 
Bilety pojawią się w sprzedaży bliżej terminu wydarzenia. Będziemy na bieżąco przekazywać dalsze informacje. Więcej szczegółów będzie dostępne wkrótce na stronie: http://breadandbutter.com/

Zalando Co-CEO David Schneider
David Schneider Zalando Co-CEO

Głęboko wierzymy w przyszłość Berlina, jako lokalizacji modowej. Dzięki temu potężnemu i skierowanemu do konsumentów wydarzeniu, stworzyliśmy coś nowego i inspirującego zarówno dla Berlina, jak i dla całej branży modowej. Poprzez umożliwienie każdemu uczestnictwa w targach Bread & Butter, zarówno offline, jak i online, połączymy naszych konsumentów i marki, aby umożliwić im najlepsze doświadczenie modowe w cyfrowej erze - mówi David Schneider, Członek Zarządu Zalando

SVP Brand Marketing Carsten Hendrich
Carsten Hendrich SVP Brand Marketing

W ramach hasła "NOW" chcemy wywołać doświadczenie, które wyzwala interakcje społeczną i pozwala ludziom żyjącym w erze cyfrowej bezpośrednio kontaktować się z ulubionymi markami. Produkty i innowacje prezentowane na Bread & Butter będą odzwierciedlać najnowsze trendy  w cyfrowych innowacjach, które mają miejsce TERAZ. Chcemy pokazywać modę w nowy sposób i czynić z niej wspaniałe doświadczenie zarówo online, jak i offline - mówi Carsten Hendrich, Vice President Brand Marketing


O Zalando

Zalando jest wiodącą platformą modową w Europie. Firma z siedzibą w Berlinie oferuje swoim klientom szeroki wybór odzieży, obuwia i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci z darmową dostawą i zwrotem. W asortymencie znajdują się zarówno marki znane na całym świecie, jak i produkty lokalnych projektantów, a także marki własne. Zalando dostosowuje swoją ofertę indywidualnie do specyfiki każdego z 15 obsługiwanych krajów europejskich: Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburga, Niemiec , Norwegii, Polski, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Sieć logistyczna obejmująca trzy centra logistyczne pozwala na efektywną obsługę naszych klientów w całej Europie. Jesteśmy przekonani, że dzięki umiejętnemu połączeniu trzech komponentów, jakimi są moda, technologia i logistyka, jesteśmy w stanie zaoferować zarówno klientom, jak i partnerom produkt  najwyższej jakości.
Nasze adresy internetowe każdego miesiąca generują około 160 milionów odsłon, a w drugim kwartale 2016 roku 65% pochodziło z urządzeń mobilnych, co daje prawie 18,8 miliona aktywnych klientów na koniec kwartału.

OSOBA KONTAKTOWA
Katarzyna Heller
Corporate Communications
Tel.: +49 (0)176 12759514
Email: katarzyna.heller@zalando.pl